De tweede accommodatie in onze lijst van kindvriendelijke hotels op Schiermonnikoog is niet echt een hotel, maar een vakantiepark van Landal. Ook dit vakantiepark heeft verschillende appartementen voor gezinnen. Zeker ook voor gezinnen die groter zijn dan vier personen hebben ze hier appartementen (voor bijvoorbeeld gezinnen van acht personen).
Voor kinderen is er op dit vakantiepark genoeg te beleven. Zo is er een speelhoek, een speeltuin, een airtrampoline, een recreatieruimte en ook een zwembad. Dit zwembad is behoorlijk groot en heeft ook een peuterbad voor de kleinste kinderen. Ook zit er bij het zwembad een wellness met een sauna voor de ouders.
Het vakantiepark heeft een ontbijtservice en ook is het mogelijk om vooraf boodschappen te bestellen en deze in het appartement te laten bezorgen. Uiteraard is het ook mogelijk om deze zelf van thuis mee te nemen. Zoek je een plek waar de kinderen de ruimte hebben om te spelen en een plek dat een goed vertrekpunt is om de rest van het eiland te verkennen dan is Landal Vitamaris een hele goede optie!
Kijk voor meer informatie over Landal Vitamaris even hier.